top of page

Studio Lovely Moments

Skontaktuj się bezpośrednio przez Facebook

lub

mailowo: lmrezerwacje@gmail.com

bądź

telefonicznie tel.  501 500 961

Studio Lovely Moments:

ul. Pełczyńskiego 3 w okolicy Tesco -Bemowo lub ul. Dzieci Warszawy - Ursus

Sesje wykonujemy w studio, które

rezerwowane jest tylko na czas sesji.

.

Regulamin Strony

1. Niniejsza Polityka Prywatności jest zgodna z przepisami wynikającymi z  art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO.

2. Administratorem Państwa danych osobowych jest firma:  Katarzyna Konopka ul. Dywizjonu 303 155 m 13, 01-470 Warszawa, lmrezerwacje@hmail.com, tel. 501500961

3. Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 RODO i w celach marketingowch Administrator Danych Osobowych powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest usługa fotograficzna.

4. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgodny na przetwarzanie danych osobowych.

5. Konusment:

  • Mam prawo do wycofania się z tej zgody w dowolnym terminie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu jej odwołania.

  • Mam prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia skargi do organu nadzorującego.

6. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Katarzyna Konopka z siedzibą w Warszawie, ul.Dywizjonu 303/155 m 13, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego i do przeniesienia danych.

 

bottom of page